Kalite Politikamız

logo

Kalite Politikası

Öncelikli hedefimiz, sektörde "müşteri memnuniyetini" sürekli sağlayacak kalitede ürünler sunarak, performans ve rekabette üstün başarımızı devam ettirmektir.
Gelişen teknolojilere paralel olarak müşteri istek ve beklentilerini zamanında tespit ederek, müşterilerine bu beklentileri sağlamakta, uluslararası standartlara uygun ürünler sunmaktadır.
Eğitimli, yaratıcı, katılımcı ve sürekli gelişmeye açık çalışanlarının ve tedarikçilerinin sürekli ve ortak çalışmasıyla, müşterilerinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını anlayarak süreçlerini bu doğrultuda geliştirmektedir.
Tüm faaliyetlerinde, doğaya, devlete, müşteriye, personele ve rekabete saygılı ve dürüst davranmaktadır.
Personelin eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak, çağdaş yönetim esaslarını benimseterek, şirkete olan güven ve bağlılığını arttıracak, gelişen teknolojiyi takip etmelerinde yardımcı olmaktadır.

Şirket Yönetimi Müşteri Memnuniyetini'nin sürekliliğini sağlamayı, bu esaslar doğrultusunda Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmeyi ve gerekli olan kaynakların kullanılmasını sağlamayı taahhüt ederek tüm çalışmalarını desteklemektedir.

  • Müşteri memnuniyetini sürekli sağlayacak kalitede ürünler sunarak, performans ve rekabette üstün başarımızı devam ettirmektir.
Scroll to Top