Hizmetlerimiz

Ev dışı tüketim maddelerinin dağıtım ve pazarlamasını Burer güvencesiyle sunuyoruz.
Burer Gıda ve Temizlik type my essay Maddeleri olarak ev visit this link dışı tüketimde temizlik ve gıda ürünleri satış ve dağıtımı hizmetlerini sürdürmekteyiz.

Temizlik ürünü sınıfı ele alındığında evde kullandığımız temizlik maddelerinden daha çok ev dışı endüstriyel alanda kullanılan temizlik maddeleri ve temizlik ekipmanlarının dağıtımı işlemi yapılmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektör ve kuruluş türleri;

Otel ve Turistik İşletmeler, Alışveriş Merkezleri ve Plazalar, Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları, Özel ve Devlet Eğitim Öğretim Kurumları, Fabrika ve Atelyeler, Askeri Birlikler, Organize Sanayiler...

logo

Birden fazla insan yoğunluğunun bulunduğu alanlarda ve mekanlarda temizlik ve hijyen büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda kalitesini dünya çapında ispatlamış markalar ile ülkemizde yaygın kullanım ağına sahip temizlik ekipmanları imalatını yapan yerli firmaların birbirinden kaliteli ürünlerini siz müşterilerimize sağlamaktayız. Gıda ürünlerinde zengin ürün yelpazesine sahip olduğumuz ürünlerin sağlık açısından değerini kaybetmemesi önemli bir husus olduğu için hızlı ve zamanında teslimata özellikle dikkat etmekteyiz. Uygun fiyatlarla müşterilerin kaliteden taviz vermeksizin ihtiyacı olan ürün gamını temin ve tedarikinde her zaman yanında olmayı görev bilmekteyiz.
Scroll to Top